Yalı Çapkını Fragman

<< 2 3 45 6 >>

Yalı Çapkını 35. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram, Aşk
Yönetmen: Burcu Alptekin
Senaryo: Mehmet Barış Günger
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv - Cuma - 20.00 (23 Eylül 2022)
Yalı Çapkını Oyuncuları: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak
Yalı Çapkını Konusu:

Çetin Tekindor (Halis Ağa)

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor'un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır. 2016-2017 yıllarında ekrana gelen İçerde dizisinde Kebapçı Celal performansıyla adından çokça söz ettirmiştir. Usta isim Tekindor son zamanlarda ise Mehmed Bir Cihan Fatihi( Çandarlı Halil Paşa) ve Hay Sultan yapımlarında rol almıştır.

Afra Saraçoğlu (Seyran)

2 Aralık 1997 Eskişehir doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim görmeye devam etmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok defileye katılan model dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Özcan Deniz'in sosyal medyadan İkinci Şans filmi için bulduğu Afra Saraçoğlu daha sonra Tolga Sarıtaş'la birlikte Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır. Güzel oyuncu ayrıca Fazilet Hanım ve kızları dizisinde Ece, Kardeş Çocukları dizisinde Hayat ve Öğretmen dizisinde Gizem karakterine hayat vermiştir.

Mert Ramazan Demir (Ferit)

Genç oyuncu 1998 yılına İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da tamamlamıştır. İlk televizyon deneyimini  "I'm you" filminde yaşamıştır. Sonrasında da "Çıplak" isimli mini dizide  rol aldıktan sonra en popüler olduğu dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan "Öğretmen" dizisindeki Ateş karakteridir.

Gülçin Santırcıoğlu (İfakat)

1977 yılında İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılında Türev sinema filmi ile ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Nefes Nefese dizisinde Sultan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Kara Ekmek, Diriliş Ertuğrul, Elveda Rumeli, Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde de önemli karakterlere hayat vermiştir. Son olarak ise Hercai dizisinde Sultan Aslanbey karakterine hayat vermiştir.

Gözde Kansu (Gülgün)

23 Ağustos 1980 İzmir doğumlu başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk hayaliyle İstanbul'a gelen Gözde Kansu İstanbul Şehir Tiyatrolarının oyunlarını seyretmiş daha sonra ekibe dahil olmuş ve turnelere katılmıştır. Çiçek Taksi, Abuzer Kadayıf, Dudaktan Kalbe, Neşeli Hayat, Hanımın Çiftliği, Al Yazmalım, Ankara'nın Dikmeni ve son olarak Medcezir dizisinde rol almıştır. Issız Adam filminde Sİnem karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Yalı Çapkını dizisine 2 Yorum Yapıldı
  1. mahta: marhaba ben IRAN dan cok guzel cok iyi bir dizi herkas izliyour lutfan tekrar cuma 4-6 yayenlansin tesekuur eduram tum dizinin yonetimler ve oyuncler ve yayeinlatanlerdan
  2. ramazan yavuz: iyi dizi güzerel dizi