Yalı Çapkını Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Yalı Çapkını 50. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (2 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram, Aşk
Yönetmen: Burcu Alptekin
Senaryo: Mehmet Barış Günger
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv - Cuma - 20.00 (23 Eylül 2022)
Yalı Çapkını Oyuncuları: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak
Yalı Çapkını Konusu:

Çetin Tekindor (Halis Ağa)

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor'un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır. 2016-2017 yıllarında ekrana gelen İçerde dizisinde Kebapçı Celal performansıyla adından çokça söz ettirmiştir. Usta isim Tekindor son zamanlarda ise Mehmed Bir Cihan Fatihi( Çandarlı Halil Paşa) ve Hay Sultan yapımlarında rol almıştır.

Afra Saraçoğlu (Seyran)

2 Aralık 1997 Eskişehir doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim görmeye devam etmektedir. Genç yaşına rağmen bir çok defileye katılan model dünyaca ünlü model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Özcan Deniz'in sosyal medyadan İkinci Şans filmi için bulduğu Afra Saraçoğlu daha sonra Tolga Sarıtaş'la birlikte Kötü Çocuk filminde başrol oynamıştır. Güzel oyuncu ayrıca Fazilet Hanım ve kızları dizisinde Ece, Kardeş Çocukları dizisinde Hayat ve Öğretmen dizisinde Gizem karakterine hayat vermiştir.

Mert Ramazan Demir (Ferit)

Genç oyuncu 1998 yılına İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da tamamlamıştır. İlk televizyon deneyimini  "I'm you" filminde yaşamıştır. Sonrasında da "Çıplak" isimli mini dizide  rol aldıktan sonra en popüler olduğu dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan "Öğretmen" dizisindeki Ateş karakteridir.

Gülçin Santırcıoğlu (İfakat)

1977 yılında İzmir'de dünyaya gelen güzel oyuncu İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılında Türev sinema filmi ile ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. Geçtiğimiz sezon ekranlara gelen Nefes Nefese dizisinde Sultan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Oyunbozan, Kara Ekmek, Diriliş Ertuğrul, Elveda Rumeli, Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerde de önemli karakterlere hayat vermiştir. Son olarak ise Hercai dizisinde Sultan Aslanbey karakterine hayat vermiştir.

Gözde Kansu (Gülgün)

23 Ağustos 1980 İzmir doğumlu başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk hayaliyle İstanbul'a gelen Gözde Kansu İstanbul Şehir Tiyatrolarının oyunlarını seyretmiş daha sonra ekibe dahil olmuş ve turnelere katılmıştır. Çiçek Taksi, Abuzer Kadayıf, Dudaktan Kalbe, Neşeli Hayat, Hanımın Çiftliği, Al Yazmalım, Ankara'nın Dikmeni ve son olarak Medcezir dizisinde rol almıştır. Issız Adam filminde Sİnem karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Yalı Çapkını dizisine 2 Yorum Yapıldı
 1. mahta: marhaba ben IRAN dan cok guzel cok iyi bir dizi herkas izliyour lutfan tekrar cuma 4-6 yayenlansin tesekuur eduram tum dizinin yonetimler ve oyuncler ve yayeinlatanlerdan
 2. ramazan yavuz: iyi dizi güzerel dizi

Yalı Çapkını Dizisi Özet

Yalı Çapkını 50. Bölüm Fragmanı, Seyran'ın Ferit'ten hamile olduğunu öğrenip, kürtaj yaptırdığı sahneyle başlıyor. Seyran, Ferit'in onu sevmediğini ve onunla evlenmeyeceğini anlayınca, bebeğini aldırmaya karar veriyor. Kürtaj sonrası Seyran, çok üzgün ve pişmanmış halde görünüyor.

Fragmanın devamında, Suna ve Kaya'nın aşkı başlıyor. Suna, Kaya'nın ona aşık olduğunu öğrenince çok mutlu oluyor. İkili, birlikte vakit geçirirken birbirlerine daha da yakınlaşıyor.

Ferit ise Seyran'ın hamile olduğunu öğrenince çok şok oluyor. Seyran'ın onu sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini anlıyor. Ferit, Seyran'ı geri kazanmak için harekete geçiyor.

Fragman, Seyran'ın Ferit'e "Seni artık istemiyorum" dediği sahneyle sona eriyor. Seyran, Ferit'in ona aşık olduğunu bilmesine rağmen, onunla evlenmek istemediğini söylüyor.

 1. bölümde yaşanacak gelişmeler şu şekilde özetlenebilir:
 • Seyran, Ferit'ten hamile olduğunu öğrenir ve kürtaj yaptırır.
 • Suna ve Kaya'nın aşkı başlar.
 • Ferit, Seyran'ın hamile olduğunu öğrenir ve Seyran'ı geri kazanmak için harekete geçer.
 • Seyran, Ferit'e onu istemediğini söyler.

Bölümün fragmanı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Seyran ve Ferit'in aşkı, Suna ve Kaya'nın aşkı ve Seyran'ın hamileliği, izleyicileri heyecanlandırdı.


Yalı Çapkını 49. Bölüm Fragmanı Özeti

Yalı Çapkını'nın 49. bölümü 3 Ocak 2024 Cuma akşamı Star TV'de yayınlanacak. Bölüm fragmanında, Seyran'ın hamilelik belirtileri başlıyor. Seyran, mide bulantısı ve halsizlik gibi şikayetleri olduğunu Ferit'e söylüyor. Ferit, Seyran'ın hamile olabileceğini düşünüyor ve bu duruma çok seviniyor.

Fakat Seyran, hamile olduğunun henüz kesinleşmediğini söylüyor. Seyran, hamilelik testi yaptırmak için hastaneye gidiyor. Hastaneden gelen test sonucu, Seyran'ın hamile olduğunu gösteriyor.

Seyran ve Ferit, bu haberi duyunca çok mutlu oluyor. İkili, bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanıyor.

Bölümde ayrıca, Şehmuz, Ferit'e bir ders veriyor. Şehmuz, Ferit'in Seyran'a olan davranışlarından rahatsız oluyor. Şehmuz, Ferit'e Seyran'a karşı daha anlayışlı ve saygılı davranması gerektiğini söylüyor.

Bölümün diğer detaylarına bakacak olursak:

 • Seyran, hamilelik belirtileri yaşayınca Ferit'ten hamilelik testi yaptırmasını istiyor.
 • Seyran'ın hamilelik testi pozitif çıkıyor.
 • Seyran ve Ferit, bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanıyor.
 • Şehmuz, Ferit'e Seyran'a karşı daha anlayışlı ve saygılı davranması gerektiğini söylüyor.

Yalı Çapkını'nın 49. bölümü, aşk ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.


Yalı Çapkını 48. bölüm fragmanında, Seyran ve Pelin'in evliliği büyük bir kriz yaşıyor. Seyran, Pelin'in hamile olduğunu öğrenince boşanmak istediğini söylüyor. Pelin ise bu duruma çok üzülüyor ve Seyran'ı ikna etmeye çalışıyor.

Fragmanda ayrıca, Suna ve Bora'nın evlilik hazırlıkları da devam ediyor. Suna, Bora'ya evlenme teklif ediyor ve Bora da mutlulukla kabul ediyor.

Bölümde yaşanacaklara dair şu detaylar da fragmanda yer alıyor:

 • Seyran, Pelin'in hamile olduğunu öğrenince şok oluyor.
 • Seyran, Pelin'i artık sevmediğini ve boşanmak istediğini söylüyor.
 • Pelin, Seyran'ı ikna etmeye çalışıyor.
 • Suna, Bora'ya evlenme teklif ediyor.
 • Bora, Suna'nın teklifini kabul ediyor.

Yalı Çapkını 48. bölüm, 24 Kasım 2023 Perşembe günü Star TV'de yayınlanacak.

Bölümün detayları henüz belli olmamakla birlikte, fragmandan anlaşılan o ki Seyran ve Pelin'in evliliği büyük bir kriz yaşayacak. Seyran'ın Pelin'i artık sevmediğini ve boşanmak istediğini söylemesi, çiftin ilişkisinin sonu anlamına gelebilir.

Suna ve Bora'nın evlilik hazırlıkları da devam ediyor. Suna'nın Bora'ya evlenme teklif etmesi, çiftin evliliğe daha da yaklaştığını gösteriyor.

Bölümde yaşanacak diğer gelişmeleri ise 24 Kasım'da ekran başında göreceğiz.


Yalı Çapkını 47. Bölüm Fragmanı özeti şu şekildedir:

Ferit, Şehmuz'un şartını kabul etmek zorunda kalır ve ya karısı Seyran'ı ya da bebeğinin annesi Pelin'i seçmek zorundadır. Ferit, bu zor kararla başa çıkmakta zorlanır ve yanlış seçimler yapmaya başlar.

Ferit, Seyran'a bir sürpriz yapmak için onu bir restorana götürür. Ancak, bu sürpriz Ferit'in başına iş açar. Seyran, Ferit'in Pelin'le birlikte olduğunu öğrenir ve büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Ferit, Pelin'e de bir karar vermek zorundadır. Pelin, Ferit'ten bir an önce karar vermesini ister. Ancak, Ferit bu konuda hala kararsızdır.

Bölümün sonunda, Şehmuz Pelin'e nikah kıyacağını söyler. Bu durum Ferit'i daha da zor bir duruma sokar.

Bölümün ana çatışması, Ferit'in Seyran ve Pelin arasında yaptığı seçimdir. Ferit, bu seçimle hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını etkileyecektir.

Bölümün diğer önemli gelişmeleri şu şekildedir:

 • Şehmuz, Ferit'in Pelin'le birlikte olduğunu öğrenir ve onu tehdit eder.
 • Seyran, Ferit'in Pelin'le birlikte olduğunu öğrenir ve ondan boşanmak ister.
 • Pelin, Ferit'ten bir an önce karar vermesini ister.

Bölümün nasıl devam edeceği merak konusudur. Ferit, Seyran'ı mı yoksa Pelin'i mi seçecektir? Bu seçim, Ferit'in hayatını nasıl etkileyecektir?


Yalı Çapkını 45. Bölüm Fragmanı özeti detayları şu şekildedir:

 • Halis Ağa, Nükret'i köşeye sıkıştırır. Nükret, Halis Ağa'nın kendisine karşı olan şüphelerini gidermek için çabalar.
 • Suna, isteme töreninde Ferit'i görür ve şok olur. Suna, Ferit'in kendisiyle evlenmek istemediğini öğrenir ve üzülür.
 • Ferit ve Seyran, yine tartışırlar. Ferit, Seyran'ın kendisini anlamasını ister.
 • Pelin ve Zerrin, yeni bir plan yaparlar. Pelin, Ferit'i Seyran'dan ayırmak için harekete geçer.

Fragmanda ayrıca, Ferit ve Seyran'ın boşanmak için adım atacaklarına dair ipuçları da yer alıyor. Ferit'in kötüleşmesi ve Seyran'ın ondan uzaklaşması, çiftin boşanmasına doğru ilerleyen bir sürecin başlangıcı olarak yorumlanabilir.

Fragmandan çıkarılabilecek diğer detaylar şu şekildedir:

 • Nükret, Halis Ağa'nın şüphelerini gidermek için çabalarken, Halis Ağa da Nükret'in gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışır.
 • Suna, Ferit'i gördüğünde şok olur çünkü Ferit'in kendisiyle evlenmek istemediğini öğrenir. Suna, bu durum karşısında üzülür ve Ferit'ten uzaklaşır.
 • Ferit ve Seyran'ın tartışmaları devam eder. Ferit, Seyran'ın kendisini anlamasını ister ama Seyran, Ferit'in davranışlarından dolayı ona kırılır.
 • Pelin ve Zerrin, Ferit'i Seyran'dan ayırmak için yeni bir plan yaparlar. Pelin, Ferit'i Seyran'dan uzaklaştırmak için harekete geçer.

Yalı Çapkını 45. Bölüm Fragmanı, dizinin ilerleyen bölümlerinde yaşanacak gelişmeler hakkında ipuçları veriyor. Fragmanda yer alan detaylara göre, Halis Ağa ile Nükret arasındaki gerilim artacak, Suna ve Ferit'in ilişkisi bozulacak, Ferit ve Seyran'ın boşanma ihtimali güçlenecek ve Pelin, Ferit'i Seyran'dan ayırmak için yeni bir plan yapacak.


Yalı Çapkını 44. bölüm fragmanında, Ferit ve Suna'nın düğün hazırlıkları devam ediyor. Ferit, Suna'yı düğünden vazgeçirmeye çalışıyor ancak Suna kararlı. Seyran ise Ferit'in Suna ile evleneceğini öğrenince yıkılıyor.

Fragmanda, Ferit ve Suna'nın düğün davetiyesini dağıttığı görülüyor. Ferit, Suna'ya bu düğünden vazgeçmesini istediğini söylüyor ancak Suna kararlı. Ferit, Suna'nın babası Korhan Bey'e de durumu anlatmaya çalışıyor ancak Korhan Bey, Ferit'in Suna'yı mutlu edeceğine inanıyor.

Seyran ise Ferit'in Suna ile evleneceğini öğrenince yıkılıyor. Seyran, Ferit'in kendisine hala aşık olduğunu düşünüyor ve bu evliliğin gerçekleşmesini istemiyor. Seyran, Ferit'i durdurmak için bir plan yapıyor.

Fragmanın sonunda, Seyran'ın Ferit'e bir tuzak kurduğu görülüyor. Seyran, Ferit'e Suna'nın kendisini aldattığını söyler. Ferit bu haberi duyunca şok olur ve Suna'ya hesap sorar.

Yalı Çapkını 44. bölümde, Ferit ve Suna'nın düğünü gerçekleşecek mi? Seyran, Ferit'i Suna'dan vazgeçirebilecek mi? Bu soruların cevabı 4 Ekim Pazartesi akşamı Star TV'de yayınlanacak bölümde belli olacak.

Fragmanda yer alan bazı detaylar ise şu şekilde:

 • Ferit, Suna'ya hala aşık.
 • Seyran, Ferit'in kendisine aşık olduğunu düşünüyor.
 • Ferit ve Suna'nın düğünü gerçekleşecek gibi görünüyor.
 • Seyran, Ferit'i Suna'dan vazgeçirmek için bir plan yapıyor.

Yalı Çapkını 44. bölüm fragmanı, izleyiciler tarafından heyecanla karşılandı. İzleyiciler, Seyran'ın Ferit'i Suna'dan vazgeçirmek için kuracağı planı merak ediyor.


Yalı Çapkını 42. Bölüm Fragmanı'nda; Seyran, Ferit'in onu aldattığını öğrenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ferit, Seyran'a olan aşkını itiraf etmek için çabalar, ancak Seyran onu dinlemek istemez.

Fragmanda, Seyran'ın Ferit'in odasında gördüğü fotoğraflar dikkat çeker. Bu fotoğraflarda, Ferit'in başka bir kadınla birlikte olduğu görülür. Seyran, bu fotoğrafları görünce büyük bir yıkım yaşar ve Ferit'e olan güvenini kaybeder.

Ferit, Seyran'a olan aşkını itiraf etmek için çabalar. Ancak Seyran, onu dinlemek istemez ve Ferit'i terk eder. Ferit, Seyran'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Yalı Çapkını 42. Bölüm Fragmanı'nın detayları şu şekildedir:

 • Seyran, Ferit'in odasında gördüğü fotoğraflar sayesinde onun kendisini aldattığını öğrenir.
 • Seyran, Ferit'e olan güvenini kaybeder ve onu terk eder.
 • Ferit, Seyran'a olan aşkını itiraf etmek için çabalar, ancak Seyran onu dinlemek istemez.
 • Ferit, Seyran'ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Yalı Çapkını 42. Bölüm, 20 Ekim 2023 Cuma günü Star TV'de yayınlanacak.


Yalı Çapkını 41. bölüm fragmanında, Seyran ve Ferit'in ilişkisi yeniden sınavdan geçiyor. Seyran, Ferit'e haber vermeden Kaya ile kayıt yapmaya gidiyor. Ferit ise Seyran'a okul için sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Fragmanda, Seyran ve Ferit'in arasında yaşanan tartışmalar dikkat çekiyor. Seyran, Ferit'in ona karşı güvenini kazanamadığını düşünüyor. Ferit ise Seyran'a olan aşkını göstermek için çabalıyor.

Fragmanın sonunda, Seyran ve Ferit'in bir karar vermesi gerektiği görülüyor. Seyran, Ferit'le birlikte mi olacak yoksa Kaya'yla mı yoluna devam edecek?

İşte Yalı Çapkını 41. bölüm fragmanında neler olacak:

 • Seyran, Ferit'e haber vermeden Kaya ile kayıt yapmaya gidiyor.
 • Ferit, Seyran'a okul için sürpriz yapmaya hazırlanıyor.
 • Seyran ve Ferit arasında yaşanan tartışmalar dikkat çekiyor.
 • Seyran, Ferit'in ona karşı güvenini kazanamadığını düşünüyor.
 • Ferit, Seyran'a olan aşkını göstermek için çabalıyor.
 • Seyran ve Ferit'in bir karar vermesi gerekiyor.

Yalı Çapkını 41. bölüm, 12 Ekim 2023 tarihinde Star TV'de yayınlanacak.


Yalı Çapkını 41. Bölüm Fragmanında, Ferit ve Seyran'ın ilişkileri yeni bir sınavdan geçecek. Seyran, hamile olduğunu öğrenecek ve bu haber Ferit'i şok edecek. Ferit, Seyran'ın hamile olduğunu duyunca önce inanmakta zorlanacak. Ancak Seyran'ın hamilelik testini görmesi onu gerçeği kabul etmeye zorlayacak.

Ferit, Seyran'ın hamile olduğunu öğrenince çok mutlu olacak. Ancak bu mutluluk uzun sürmeyecek. Ferit, Seyran'ın hamileliğini kendinden sakladığı için ona öfkelenecek. Seyran, Ferit'e hamileliğini neden sakladığı konusunda bir açıklama yapmaya çalışacak. Ancak Ferit, Seyran'ın açıklamalarını kabul etmeyip ondan uzak durmaya başlayacak.

Ferit ve Seyran'ın arasındaki bu kriz, onların ilişkilerini tehlikeye atacak. İkilinin, bu krizi atlatıp ilişkilerini kurtarmaları için çok çabalamaları gerekecek.

Fragmanda ayrıca, Kaya'nın Seyran'ı kandırdığı da görülüyor. Kaya, Seyran'a kendisinin Ferit'in kardeşi olduğunu söylemiş ve Seyran'ı etkilemeyi başarmış. Seyran, Kaya'nın sözlerine inanmış ve ona güvenmeye başlamıştır. Ancak Kaya'nın gerçek yüzünü öğrenen Seyran, ondan uzaklaşacaktır.

Yalı Çapkını 41. Bölüm Fragmanı, dizinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Bölümde yaşanacak gelişmeler merakla takip ediliyor.

İşte Yalı Çapkını 41. Bölüm Fragmanında yaşanacak bazı gelişmeler:

 • Seyran, hamile olduğunu öğrenecek.
 • Ferit, Seyran'ın hamileliğini öğrenince şok olacak.
 • Ferit, Seyran'ın hamileliğini kendinden sakladığı için ona öfkelenecek.
 • Seyran, Ferit'e hamileliğini neden sakladığı konusunda bir açıklama yapmaya çalışacak.
 • Ferit ve Seyran'ın arasındaki kriz, ilişkilerini tehlikeye atacak.
 • Kaya, Seyran'ı kandırıyor.

Bölümün yayınlanacağı tarih ise 14 Ekim 2023 Cuma.


Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı 28 Eylül 2023 Cuma günü Star TV'de yayınlanan bölümden sonra yayınlandı. Fragmanda, Seyran ve Ferit'in aşkı ile Abidin'in ölümünün etkilerinin devam ettiği görülüyor.

Fragmanda Seyran, Ferit'e olan aşkını itiraf ediyor. Ferit ise Seyran'ın aşkına karşılık veriyor. İkilinin yakınlaştığı sahneler izleyicileri heyecanlandırıyor.

Öte yandan Abidin'in ölümünün etkileri de devam ediyor. Abidin'in ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanmaya başlıyor. Abidin'in ölümünü araştırmaya başlayan Seyran, Abidin'in geçmişiyle ilgili şok edici gerçekleri öğreniyor.

Yalı Çapkını 40. bölüm 1 Ekim 2023 Cuma günü Star TV'de yayınlanacak.

Fragmandaki önemli gelişmeler:

 • Seyran, Ferit'e olan aşkını itiraf ediyor.
 • Ferit, Seyran'ın aşkına karşılık veriyor.
 • Abidin'in ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanmaya başlıyor.
 • Seyran, Abidin'in geçmişiyle ilgili şok edici gerçekleri öğreniyor.

Fragmandaki önemli diyaloglar:

 • Seyran: "Ben sana aşığım."
 • Ferit: "Ben de sana aşığım."
 • Seyran: "Abidin'in ölümünün arkasındaki sırrı öğreneceğim."

Fragmandaki önemli sahneler:

 • Seyran ve Ferit'in aşk sahneleri.
 • Abidin'in ölümünün ardındaki sırların ortaya çıkması.

Fragmanın genel izlenimi:

Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı, izleyicileri heyecanlandıran ve meraklandıran gelişmelerle dolu. Seyran ve Ferit'in aşkı ile Abidin'in ölümünün etkileri, dizinin yeni bölümünde de devam edecek gibi görünüyor.


Yalı Çapkını 39. Bölüm Fragmanında, Seyran'ın intihar girişimi Ferit'i derinden sarsacak. Ferit, Seyran'ın intiharının sorumlusu olarak kendini görecek ve onu affetmek için elinden geleni yapacak.

Fragmanda, Seyran'ın yalıdan atlayarak intihar girişiminde bulunmasına tanık oluyoruz. Ferit, Seyran'ı son anda kurtarmayı başarır. Seyran, Ferit'e kendisini affedip etmediğini sorduğunda, Ferit onu affetmek istediğini söyler.

Ferit, Seyran'ın intihar girişiminin sorumlusu olarak kendini görecek. Seyran'a zarar verdiğini düşünecek ve onu affetmek için elinden geleni yapacak. Ferit, Seyran'a olan aşkını bir kez daha itiraf edecek ve onunla birlikte olmak istediğini söyleyecek.

Seyran, Ferit'in sözlerine şaşıracak. Ferit'in onu gerçekten sevdiğini anlayacak ve onunla birlikte olmak isteyecek. Ancak, Ferit'in geçmişi ve ailesi Seyran'ın önünde bir engel olacak.

Yalı Çapkını 39. Bölüm Fragmanında, Seyran ve Ferit'in aşkı için zorlu bir sınavdan geçeceklerini görüyoruz. Ferit'in geçmişi ve ailesi, Seyran ve Ferit'in birlikte olmalarını engellemeye çalışacak.

İşte Yalı Çapkını 39. Bölüm Fragmanında yaşanacaklara dair bazı tahminler:

 • Seyran, Ferit'in onu gerçekten sevdiğini anlayacak ve onunla birlikte olmak isteyecek.
 • Ferit, Seyran'ın intihar girişiminin sorumlusu olarak kendini görecek ve onu affetmek için elinden geleni yapacak.
 • Ferit, Seyran'a olan aşkını bir kez daha itiraf edecek.
 • Ferit'in geçmişi ve ailesi, Seyran ve Ferit'in birlikte olmalarını engellemeye çalışacak.

Yalı Çapkını 39. Bölüm, 22 Eylül 2023 Cuma günü Star TV'de yayınlanacak.


Yalı Çapkını 38. Bölüm Fragmanında, Ferit'in Seyran'ı kaybetme korkusu ve Seyran'ın hamileliği öne çıkacak.

Fragmanda, Ferit'in Seyran'ı kaybetme korkusu giderek artıyor. Seyran'ın hamile olduğunu öğrenen Ferit, onu daha da korumaya çalışıyor. Ancak Seyran'ın hamileliği, onu tehlikeye atabilecek bir iş teklifi alıyor.

Seyran, iş teklifini kabul etmek istemiyor. Ancak Ferit, Seyran'ın hayallerini gerçekleştirmesi için onu cesaretlendiriyor.

Fragmanın sonunda, Seyran'ın hamileliğinin Ferit ve Seyran arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği merak uyandırıyor.

Yalı Çapkını 38. Bölüm Fragmanı'nda neler olacağından bazıları şunlardır:

 • Ferit, Seyran'ı kaybetme korkusu yaşıyor.
 • Seyran, hamile olduğunu öğreniyor.
 • Seyran, bir iş teklifi alıyor.
 • Ferit, Seyran'ın hayalini gerçekleştirmesi için onu cesaretlendiriyor.
 • Seyran'ın hamileliği, Ferit ve Seyran arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecek?

Yalı Çapkını 38. Bölüm Fragmanı, 22 Eylül Cuma akşamı Star TV'de yayınlanacak.